Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. k.

Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. k.

Witamy w Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. k.

Kim jesteśmy?

Ludźmi pracującymi z pasją pod sztandarem jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych marek na świecie - Mercedes-Benz.

Jej fundamentem jest świadczenie najwyższej jakości usług i troska o Klienta.

Obecnie firma Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.k.
ASO Mercedes Benz to nie tylko podtrzymywanie wieloletnich tradycji i zamiłowania do motoryzacji, ale również wychodzenie naprzeciw klientom poprzez ciągły rozwój,
doskonalenie umiejętności oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb.

Dlatego też w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi możecie Państwo liczyć na fachową pomoc związaną z zakupem bądź sprzedażą samochodu, jego eksploatacją czy obsługą serwisową.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes Benz.

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od zamówienia samochodu, jego dostawę, poprzez przedstawienie możliwości finansowania w postaci leasingu bądź kredytu oraz ubezpieczenia zakupionego pojazdu , aż do jego wydania.

Jednak w tym miejscu nasza rola się nie kończy, a wręcz przeciwnie.
To właśnie wtedy zaczyna się dla Państwa prawdziwa przygoda związana z obcowaniem z marką Mercedesa, a my w niej uczestniczymy pozostawiając do państwa dyspozycji Doradców Handlowych, Dział Części i Akcesoriów, Dział Serwisu, a czas spędzony w salonie z pewnością umili wizyta w naszej Restauracji – Mercedes Cafe.

Jesteśmy z Państwem także w tych mniej przyjemnych sytuacjach, kiedy mają miejsce awarie bądź szkody komunikacyjne.

Możecie liczyć na naszą pomoc związaną z holowanie czy transportem pojazdu, a także z przeprowadzeniem procesu zgłoszenia szkody, jej likwidacji i uzyskania odszkodowania.

Do Państwa dyspozycji jest nasza Autoryzowana przez Mercedes-Benz Blacharnia i Lakiernia,  Państwa samochód jest więc pod naszą opieką w każdej sytuacji.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów w 2010 roku rozbudowaliśmy naszą stację o salon i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych oraz otrzymaliśmy autoryzację na serwisowanie tychże pojazdów.

Dziękując za dotychczas okazane zaufanie zapraszamy do naszego salonu, w którym zawsze będą Państwo mile widziani.

W górę